Wyniki Grupowe 2014


Klasyfikacja indywidualna po eliminacjach - Grupa A
QA.
NAZWISKO
HDCP
G1
G2
G3
G4
G5
G6
TOTAL
AVG
TOTAL +HDCP
AVG +HDCP
1.
Bielski Pawe?
0
225
204
244
277
244
254
1448
241,33
1448
241,33
2.
Silletti Alessandro
0
234
209
214
203
264
232
1356
226,00
1356
226,00
3.
Janicki Tomasz
0
223
232
186
239
245
213
1338
223,00
1338
223,00
4.
Rybicki Marek
0
175
256
200
215
267
224
1337
222,83
1337
222,83
5.
Maty?niak Dariusz
0
180
205
209
246
256
205
1301
216,83
1301
216,83
6.
B?aszczak Adam
0
190
247
234
199
190
232
1292
215,33
1292
215,33
7.
Olejniczak Tomek
0
215
226
209
247
137
257
1291
215,17
1291
215,17
8.
Kuci?ski Jacek
0
299
217
199
192
178
197
1282
213,67
1282
213,67
9.
Bednarz Andrzej
0
212
213
215
183
226
223
1272
212,00
1272
212,00
10.
Paj?k Bo?ena
8
193
224
202
186
202
209
1216
202,67
1264
210,67
11.
Paj?k Miros?aw
0
224
200
203
171
231
228
1257
209,50
1257
209,50
12.
Charciarek Jan
0
196
190
210
235
185
234
1250
208,33
1250
208,33
13.
Brachaniec Micha?
0
238
189
160
211
206
244
1248
208,00
1248
208,00
14.
Preus Patryk
0
174
204
203
269
165
233
1248
208,00
1248
208,00
15.
Skorupa Jacek
0
215
205
205
213
234
172
1244
207,33
1244
207,33
16.
Merklejn Joanna
8
211
199
212
193
171
200
1186
197,67
1234
205,67
17.
Olesi?ski Krzysztof
0
240
184
223
198
177
211
1233
205,50
1233
205,50
18.
Kantyka Dawid
0
195
211
199
178
202
245
1230
205,00
1230
205,00
19.
Char?zi?ska Lucyna
8
179
158
204
185
211
243
1180
196,67
1228
204,67
20.
?winiarski Tomasz
0
169
235
193
203
243
184
1227
204,50
1227
204,50
21.
Martin Adam
0
195
226
212
224
165
204
1226
204,33
1226
204,33
22.
Korkowski Ryszard
0
224
242
170
219
180
185
1220
203,33
1220
203,33
23.
Antuszewicz Tonio
0
187
227
226
187
204
187
1218
203,00
1218
203,00
24.
Lutowski Tomasz
0
166
217
196
192
255
188
1214
202,33
1214
202,33
25.
Meronk Andrzej
0
222
214
215
192
186
176
1205
200,83
1205
200,83
26.
Pietraszek Janusz
0
159
220
202
189
268
167
1205
200,83
1205
200,83
27.
Jab?o?ski Janusz
0
235
159
226
188
223
173
1204
200,67
1204
200,67
28.
Krzepkowski Jaros?aw
0
198
247
235
178
176
159
1193
198,83
1193
198,83
29.
Kulpa Piotr
0
202
192
245
168
157
181
1145
190,83
1145
190,83
30.
Olejniczak Kamil
0
213
172
214
177
194
166
1136
189,33
1136
189,33
31.
?o? Adam
0
190
140
159
193
253
180
1115
185,83
1115
185,83
32.
Paganin Valter
0
153
183
212
210
162
189
1109
184,83
1109
184,83


Partnerzy turnieju

apteka-eliksir.pl


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2012 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.